Opinie pacjentów

Naprawdę dobry lekarz. Uczciwy człowiek z sercem do pacjenta. Wyjaśnił mi bardzo dokładnie co się dzieje w moich kolanach. Jasno przedstawił sytuację. Wizyta bardzo rzetelna. Zdecydowanie polecam!

Sandra Lepak

Pan doktor cechuje się wysoką kultura osobistą i ogromnym doświadczeniem w swoim fachu. Byłem operowany przez niego 2 miesiące temu, dzięki szybkiej diagnozie i podjętym decyzjom dochodzę do zdrowia. Cieszę się, że do niego trafiłem.

Kamil Dawid

Dr Paradowski to wspaniały lekarz i człowiek. Ma niesamowitą wiedzę, osobowość i podejście, zawsze szuka najlepszych możliwych rozwiązań a jego diagnoza jest zawsze w 100% trafna.
Jestem zawodniczką uprawiającą bieganie, doktor ma świetne podejście do sportowca nie tylko w roli lekarza ale również psychologa - dzięki niemu nigdy nie straciłam wiary w sportowe marzenia. Polecam go bardzo serdecznie a jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości wystarczy usiąść na chwilę w poczekalni przed jego gabinetem i posłuchać pacjentów - uwielbiają go! Pozdrawiam!!!

Marysia Sławik

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi za profesjonalną pomoc i troskliwą opiekę, jaką okazał Pan naszej córce Oliwii Wątorek.
To dzięki Panu powróciła do całkowitej sprawności fizycznej, czego dowodem jest wczorajsze zdobycie Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w JUDO Opole 2016.

MARIOLA, JAROS…

Dodaj komentarz