Opinie pacjentów

Naprawdę dobry lekarz. Uczciwy człowiek z sercem do pacjenta. Wyjaśnił mi bardzo dokładnie co się dzieje w moich kolanach. Jasno przedstawił sytuację. Wizyta bardzo rzetelna. Zdecydowanie polecam!

Sandra Lepak

Pan doktor cechuje się wysoką kultura osobistą i ogromnym doświadczeniem w swoim fachu. Byłem operowany przez niego 2 miesiące temu, dzięki szybkiej diagnozie i podjętym decyzjom dochodzę do zdrowia. Cieszę się, że do niego trafiłem.

Kamil Dawid

Dr Paradowski to wspaniały lekarz i człowiek. Ma niesamowitą wiedzę, osobowość i podejście, zawsze szuka najlepszych możliwych rozwiązań a jego diagnoza jest zawsze w 100% trafna.
Jestem zawodniczką uprawiającą bieganie, doktor ma świetne podejście do sportowca nie tylko w roli lekarza ale również psychologa - dzięki niemu nigdy nie straciłam wiary w sportowe marzenia. Polecam go bardzo serdecznie a jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości wystarczy usiąść na chwilę w poczekalni przed jego gabinetem i posłuchać pacjentów - uwielbiają go! Pozdrawiam!!!

Marysia Sławik

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi za profesjonalną pomoc i troskliwą opiekę, jaką okazał Pan naszej córce Oliwii Wątorek.
To dzięki Panu powróciła do całkowitej sprawności fizycznej, czego dowodem jest wczorajsze zdobycie Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w JUDO Opole 2016.

MARIOLA, JAROS…

Miałam operację stawu biodrowego lewego,przeszłam szereg rehabilitacji,czuję się dobrze do tej pory,wróciłam do pracy,ciężkiej jak na moją operację sprzątanie po domach,dźwiganie osób,garów we restauracji,te prace wykonywałam przez okres sześć lat ale wróciłam do stabilizacji .Dziś nie biorę żadnych środków przeciwbólowych .Jestem zadowolona z. Operacji pomimo że mam ubytek dwóch centymetrów nadal kontynuuje rechabilitacje

Wiśniowska krystyna

W listopadzie miałam robiona artroskopie kolana prawego. Dziś ukończyłam mój pierwszy wyścig rowerowy na 45 km w lipcu wybieram się na najwyższy szczyt Irlandii Carraountohill a w sierpniu na Rysy. W przyszłym roku (najdalej za 2 lata) chcialabym wziac udział w wyścigu na 120 km. Bez pana i Marysi to by nie było możliwe. Dziękuję jeszcze raz.

Kasia z Irlandii

Miałam duży problem z nadgarstkiem. Zawodowo pracuję przy komputerze, a w wolnych chwilach grywam w tenisa. Męczyłam się dosyć długo , aż polecono mi klinikę Sport-med i trafiłam do doktora Szczudlika. Dobrze mnie zdiagnozowano, przeprowadzono wszelkie konieczne badania i zaczęłam leczenie. Fizykoterapia na najwyższym poziomie! Jestem bardzo zadowolona i polecam innym tę klinikę. Pozdrawiam serdecznie cały personel

Krystyna Kałczak

Uczęszczam na zabiegi prowadzone przez p. Dawida Janczarzyka od pewnego czasu. W związku z poważnym problemem z kolanem. Gorąco polecam tego szczególnie starannego, dociekliwego i kompetentnego fizjoterapeutę. Dzięki fachowym zabiegom p. Janczarzyka mój stan zdrowia znacznie się polepszył. Oprócz wymienionych już cech pan Janczarzyk jest osobą wybitnie empatyczną, miłą i życzliwą dla swoich pacjentów.

Czesława Rudecka

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora Paradowskiego. Bardzo uważnie słucha pacjenta i trafnie diagnozuje, poświęcając maksimum swojego czasu. W trakcie zastrzyku w kolano wykonywanego wyłącznie pod USG wyjaśnia krok po kroku każdy swój ruch, oglądając z pacjentem przebieg zabiegu na monitorze. Przeprowadziłam dwuletnią rehabilitację kolana, a teraz podtrzymuję terapię copółrocznymi zastrzykami, z zadowalającym efektem. Jestem pod stałą kontrolą od 4 lat.
Na skutek trafnej diagnozy zwyrodnienia stopy i "łokcia tenisisty" poddaję się zabiegom fali uderzeniowej wykonywanym z dużym wyczuciem u przemiłej i kompetentnej pani Ani Kałuży. Miła rozmowa w trakcie zabiegu pozwala łatwiej go znieść. Po każdej sesji czuję, że lepiej się poruszam.

Grażyna Warmińska

Dodaj komentarz