Nowa lokalizacja

Paradowski01_1499278889262-2.jpg

Zapraszamy do naszej nowo otwartej placówki medycznej na Miłkowskiego 11A w Krakowie na Ruczaju.
Jesteśmy miejscem, w którym skutecznie pomożemy Ci przywrócić radość życia bez ograniczeń ruchowych i bólu. Stawiając na medycynę przyszłości, osiągamy efekty terapii w przypadkach, w których inni rozkładają ręce. Świadczy o tym satysfakcja naszych pacjentów, w tym także wielu wybitnych sportowców, m.in. sióstr Agnieszki i Urszuli Radwańskich.

Tworzymy zgrany zespół specjalistów o wysokich kompetencjach, z życzliwym i pełnym troski  podejściem do Twojego problemu. 

Konsultacji ortopedycznych udziela dr Jan Paradowski –  wysoko ceniony chirurg ortopeda stosujący nowoczesne metody diagnostyczne i lecznicze, m.in. z zakresu medycyny regeneracyjnej. Ponadto, dzięki bogatemu doświadczeniu w pracy z wyczynowymi sportowcami i wychowaniu w sporcie od dziecka, rozumie urazy sportowe nie tylko jako lekarz, ale również jako zawodnik.

W naszej placówce medycznej zawsze leczymy człowieka stosując holistyczny model terapii –  współdziałamy ze specjalistami z innych dziedzin medycyny, by całościowo zadbać o Twoje zdrowie: 

 

Zaufało nam wielu słynnych sportowców, pomożemy i Tobie!

 

 
 

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Sport-Med

Sport-Med Miłkowskiego
ul. Miłkowskiego 11A
tel. 501-224-884