Lek. Miłosz Gołębiowski

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy zrealizowałem w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie, gdzie nabyłem wiele praktycznych umiejętności potrzebnych w pracy lekarza.

W 2018 roku pracowałem w Szpitalu Klinicznym w Indiach (Smt. Kashibai Navale Medical College and General Hospital, Pune), gdzie w międzynarodowym gronie lekarzy wymienialiśmy się doświadczeniami na temat stosowanych metod leczenia.

Obecnie pracuję na stanowisku lekarza w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Leczenia Udarów Mózgu Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. 

W kręgu moich zainteresowań leżą diagnostyka i leczenie schorzeń neurologicznych, szczególnie padaczek, bólów głowy oraz chorób naczyniowych mózgu, a także ultrasonografia dopplerowska tętnic domózgowych i wewnątrzczaszkowych.

Moim największym hobby jest poznawanie obcych dotychczas kultur, rozmowy z ludźmi oraz podróże typu low-budget i couchsurfing. W ten sposób odwiedziłem już 42 kraje. Od 15 lat jestem również wierny diecie wegetariańskiej.

zdj_1zdj_2